Каталог товаров
Обратный звонок
Оставьте ваши контактные данные

Робот вiд Google DeepMind - ALOHA 2

06:05:2024

    У сучасному світі, де робототехнології стають все більш важливим елементом нашого повсякденного життя, виробники шукають способи поліпшити та розширити можливості своїх продуктів. В цьому контексті велика увага приділяється розробці роботів, які здатні виконувати складні завдання. Тому команда інженерів з Google DeepMind та Стенфордського університету представила свій новий проект - робота ALOHA 2.

 

    ALOHA 2 є наступною еволюційною стадією платформи ALOHA, яка спрямована на підтримку досліджень у сфері складних маніпуляційних завдань. Одним із головних напрямків розробки ALOHA 2 є покращення його виконавчих механізмів, зокрема захватів та контролерів, для забезпечення більш широкого спектру маніпуляційних завдань і значне збільшення обсягу збору даних, включаючи кількість роботів та різноманітність збору даних. Цей процес масштабування змінює вимоги та обсяги в порівнянні з першою платформою ALOHA.

 

    Окрім того, робиться акцент на підвищенні стійкості системи для мінімізації простоїв, викликаних діагностикою та ремонтами. Це передбачає спрощення механічних конструкцій та забезпечення загальної простоти обслуговування для більшої кількості роботів.

 

    Конкретні покращення робота ALOHA 2 включають:

 

Захоплювачі

    Було розроблено новий дизайн з низьким опором для обох захоплювачів – лідера та фоловера. Це покращує ергономіку під час телеоперації.

 

Компенсація гравітації

    Створення пасивного механізму компенсації гравітації за допомогою компонентів масового виробництва.

 

Каркас

    Спрощення конструкції каркасу робочої області, зберігаючи при цьому його стійкість.

 

Камери

    Використання менших камер Intel RealSense D405 та кастомних кріплень для зменшення загальних розмірів роботів та покращення їхньої функціональності.

 

Симуляція

    Випуск симуляційної моделі MuJoCo ALOHA 2 для телеоперацій та навчання в симуляції.

 

    Ці інновації дозволять вченим займатися більш складними маніпуляційними завданнями та сприятимуть подальшим досягненням у сфері робототехніки.

 

          Також хочемо нагадати, що ми є виробником верстатів и роботів-маніпуляторів зі збіркою під індивідуальне замовлення.

Обратная связь
Заказатьв 1 клик